Прийшов час просувати свої проекти!

Стали відомі дати прийому документів на конкурсні відбори кінопроектів у 2020 році.

З 2 по 31 березня пройде прийом документів на Тринадцятий конкурсний відбір кінопроектів. Взяти участь зможуть: ігрові повнометражні фільми-дебюти; ігрові короткометражні фільми-дебюти (хронометраж до 20 хвилин). Фінансова підтримка держави складатиме до 100%.

З 2 квітня по 3 травня буде відкрито прийом документів на Чотирнадцятий конкурсний відбір кінопроектів. Участь зможуть взяти телевізійні фільми та телевізійні серіали. В цьому напрямку фінансова підтримка держави складе до 50%.

З 23 квітня по 24 травня 2020 року подати документи на П'ятнадцятий конкурсний відбір кінопроектів зможуть творці ігрових повнометражних національних фільмів, ігрових повнометражних фільмів спільного виробництва. Державна підтримка в цій області складе до 80% загальної кошторисної вартості виробництва. Також в П'ятнадцятий конкурсний відбір потрапляють ігрові повнометражні фільми для дитячої аудиторії, де фінансова підтримка держави може скласти до 100%.

З 14 травня по 14 червня 2020 року відбудеться Шістнадцятий конкурсний відбір кінопроектів за шістьма напрямками: неігрові національні фільми; неігрові фільми спільного виробництва; ігрові повнометражні фільми художньої та культурної значущості (авторські), національні; анімаційні повнометражні фільми; анімаційні короткометражні фільми, де фінансова підтримка держави складе до 100%. А також ігрові повнометражні фільми художньої та культурної значущості (авторські), спільного виробництва, проте в цьому випадку розмір державної підтримки обумовлений нормами Європейської конвенції про спільне кінематографічне виробництво та іншими міжнародними договорами, ратифікованими Україною.

З більш детальною інформацією Ви можете ознайомитися на сайті Держкіно http://dergkino.gov.ua/

Автор: Анна Лымарь Створено: 25, 2020

Останні новини
НІ - знищенню культури!

Міністерство фінансів планує...

Каннський фестиваль перенесли на невизначений терм...

У зв'язку з епідеміологічною...

Фестиваль Docudays проходить в режимі онлайн транс...

Через карантин фестиваль доку...

Важлива інформація для громадян України, які лишил...

Президент України Володимир Зел...

Ермітаж крізь об’єктив iPhone